O nas

Nowoczesność, innowacja, niezawodność i wydajność – to właśnie oferujemy naszym klientom. Technik Solution specjalizuje się w sprzedaży i obsłudze technicznej programów kierowanych przede wszystkim do zakładów narzędziowych i przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Wykonujemy stoły do serwisowania form i stoły narzędziowe. Od 2017 roku specjalizujemy się również w automatyzacji produkcji dla naszych klientów. Profesjonalna obsługa i reagowanie na indywidualne potrzeby klienta to nasza dewiza. Historia firmy: Technik Solution powstało w 2009 roku i od tej pory rozwija się dynamicznie.

Początkowo w naszym asortymencie znalazły się: PlanTool - program do zarządzania zakładami narzędziowymi, STASA QC – program do optymalizacji procesów produkcyjnych oraz CalCard – program do kalkulacji form wtryskowych i tłoczników. Następnie do naszej oferty dołączyliśmy linie i urządzenia wyspecjalizowane w czyszczeniu form i narzędzi FISA oraz przynależne środki chemiczne FIMM, a także druty do napawania laserowego LAWITEX oraz imadła precyzyjne.

Od 2017 roku sprzedajemy linie do automatyzacji produkcji oraz nasz flagowy produkt: specjalistyczne stoły do serwisowania form wtryskowych, których ostateczny kształt zależy od wymagań i potrzeb klienta.
Linked In youtube