Partnerzy


STASA – Steinbeis Angewandte Systemanalyse GmbH

Firma Stasa jest członkiem Steinbeis-Verbunds. Zajmuje się planowaniem ruchu, wyborem najlepszego miejsca inwestycji oraz optymalizacją technicznych systemów. Głównymi klientami są najnowocześniejsze i najbardziej wartościowe firmy z rynku, ministeria oraz instytucje.

Wysoko wykfalifikowana kadra pracownicza rozwiązuje kompleksowe zadania klientów za pomocą konwencjonalnych i statystycznych metod i modeli matematycznych w zakresie rozwoju i zastosowania. Oprócz członkostwa w inicjatywach europejskich takich jak: European Network of Excellence: Spatial Simulation for Social Sciences (S4) Network of European Communications and Transport Activities Research (NECTAR) European Regional Airports and Stakeholders Network (ERAN) jest członkiem narodowych i międzynarodowych projektów rozwojowych.

strona internetowa Stasa: http://www.stasa.de/en/index_en.shtml


pro-PlanTool

„Od narzędziowca dla narzędziowca“

Firma pro-PlanTool została utworzona w 2002 roku przez Wolframa Oldörp. Jako wyuczony ślusarz narzędziowy i inżynier budowy maszyn z ponad 20 letnim doświadczeniem oraz zarządzający narzędziownią zna doskonale wszystkie problemy i wyzwania w branży narzędziowej.

Metody dobrego zarządzania narzędziownią są bazą szczególnego modelu procesowego zawartego w PlanTool. PlanTool został po raz pierwszy zainstalowany w 2002 roku. Grono klientów obejmuje zakłady narzędziowe z Niemiec, Polski, Słowacji, Chin. Klientami firmy są zakłady narzędziowe zatrudniające od 7 do 400 osób. System funkcjonuje jako niezależny system pozwalający na kompletne zarządzanie zakładem lub pozwala na integracje do nadrzędnych systemów: SAP, ABAS, Infor

strona internetowa pro-Plan Tool: http://www.pro-plantool.de/FISA

Firma FISA została założona w 1982 przez Ettore Alagna, Daniel Guérinat und Giuseppe Marolda. Od początku powstania FISA wyspecjalizowała się w konstrukcji, produkcji i wprowadzaniu na rynek zautomatyzowanych ultradźwiękowych urządzeń do czyszczenia. Ponad 10 000 sprzedanych urządzeń pozwoliło na pozyskanie dogłębnego doświadczenia i wiedzy w tej dziedzinie. Fisa jest międzynarodową grupą ze spółkami, które mają swoje siedziby w krajach z największymi gospodarkami. To pozwala na szybką reakcję oraz wysoki poziom obsługi dla klientów lokalnych i międzynarodowych firm.

Dzięki szerokiej i wyspecjalizowanej gamie urządzeń, firma rozszerza swoją działalność w rozwijających się sektorach gospodarki takich jak: utrzymanie ruchu narzędzi i form, przemysł optyczny, wytwarzanie zegarków. Fisa inwestuje corocznie 10% obrotu w rozwój nowych technologii, procesów i projektów, co pozwala na posiadanie szerokiej gamy rozwiązań dopasowanych do potrzeb i spełnienie wszystkich wymogów klientów. Głównym celem jest pomoc klientom w podniesieniu wydajności produkcji i podniesieniu konkurencyjności dzięki obniżce kosztów produkcyjnych za pomocą najwyższej jakości produktów i usług.

strona internetowa FISA: http://www.fisa.com/

Firma LAWITEX wyspecjalizowała się w sprzedaży urządzeń do napwania laseowego ALPHA LASER oraz drutów i akcesorii do napawania laserowego.
Wieloletnie doświadczenie pozwala na pomoc klientom przy doborze odpowiedzniego rodzaju materiały spawalniczego oraz technologii napawania


http://www.lawitex.de/index.htm 


 
Linked In youtube