Automatyzacja procesów produkcyjnych i kontrolnych

Specjalizujemy się we wdrożeniach typu "custom made", od prostych konstrukcji po rozwiązania z zastosowaniem zaawansowanych technologii. Zapewniamy najwyższą jakość oraz precyzję wykonania projektów oraz zastosowanych komponentów. Najwyższym celem dla firmy jest zdobycie zaufania Klientów przez skuteczne i sprawne rozwiązywanie zgłaszanych zagadnień technicznych, w tym zwiększenie wydajności, poprawę jakości wyrobów oraz zapewnianie stabilności procesów.

Nasza oferta
  • Oferujemy prace w zakresie projektowania oraz realizacji aplikacji przemysłowych, w tym produkcję i modernizację maszyn, stanowisk zrobotyzowanych, linii produkcyjnych (w tym montaż, kontrola, pakowanie), a także systemów automatyki zgodnie z najwyższymi standardami.
  • Dostarczamy pełną dokumentację techniczną CAD 3D, 2D, schematy elektryczne, oprogramowanie PLC.
  • Zapewniamy fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, jak również doradztwo specjalistyczne w zakresie automatyki, robotyki oraz chemii.
  • Projekty wykonujemy według najnowszych rozwiązań CAD na podstawie specyfikacji wymagań użytkownika, po wcześniejszych rozmowach i ustaleniach z klientem.
  • W realizacjach wykorzystujemy znormalizowane elementy najwyższej jakości takich marek jak FESTO, Metal Work, Bekchoff, IGUS, Omron, DataLogic, SensoPart oraz RNA.
Linked In youtube