O nas

K I M   J E S T E Ś M Y:

Firma Technic Solution powstała w 2009 roku. Od tego czasu aktywnie działamy na rynku polskim i europejskim, oferując naszym Klientom wyspecjalizowane rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Specjalizujemy się w sprzedaży i obsłudze technicznej produktów oraz programów skierowanych przede wszystkim do zakładów narzędziowych i przetwórstwa tworzyw sztucznych. W naszej ofercie znajduje się wiele innowacyjnych produktów, które pozwalają maksymalizować wydajność produkcji, ułatwiają pracę, a także zwiększają jej komfort oraz bezpieczeństwo.

Jesteśmy największym Polskim producentem stołów do serwisowania form wtryskowych, stołów warsztatowych oraz serwisowo-warsztatowych. Wszystkie nasze produkty mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów - jesteśmy zawsze otwarci na propozycje i sugestie.

Oprócz "standardowej" oferty, podejmujemy się rozmaitych nietypowych realizacji na zamówienie. Wykonujemy konstrukcje spawane takie jak stojaki, podesty, wanny i inne, jak również wdrożenia specjalne związane z budową czy modyfikacją stanowisk. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

W 2019 r. jeden z naszych produktów - innowacyjna serwonapędowa zgrzewarka ultradźwiękowa MS sonxTOP zdobyła 
Złoty Medal podczas Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol 2019 w kategorii "Maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych".


Z A Ł O Ż E N I A:

Naszych Klientów traktujemy priorytetowo, dokładając wszelkich starań, by wzajemna współpraca przebiegała nie tylko w pełni profesjonalnie i bezproblemowo, ale również w jak najlepszej atmosferze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości sprawdzone rozwiązania w przystępnych cenach, jak również pomóc w doborze odpowiednich produktów dopasowanych do wymagań oraz zapoznać Państwa z ich działaniem.


N A S Z A   M I S J A:

  • Dostarczanie naszym Klientom najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań,

  • Uczciwe i profesjonalne podejście do każdego Klienta w sposób indywidualny, owocujące często wieloletnią dalszą współpracą,

  • Znajomość i obserwacja rynku i reagowanie na zmieniające się potrzeby i wymogi, co pozwala nam wyszukiwać nowe trendy i rozwiązania branżowe, przez co dobieramy najbardziej optymalne produkty dla naszych Klientów.
     

Zapraszmy do zapoznania się z naszą ofertą, kontaktu i współpracy!


 

Linked In youtube