Partnerzy


STASA – Steinbeis Angewandte Systemanalyse GmbH

Firma Stasa jest członkiem Steinbeis-Verbunds. Zajmuje się planowaniem ruchu, wyborem najlepszego miejsca inwestycji oraz optymalizacją technicznych systemów. Głównymi klientami są najnowocześniejsze i najbardziej wartościowe firmy z rynku, ministeria oraz instytucje.

Wysoko wykfalifikowana kadra pracownicza rozwiązuje kompleksowe zadania klientów za pomocą konwencjonalnych i statystycznych metod i modeli matematycznych w zakresie rozwoju i zastosowania. Oprócz członkostwa w inicjatywach europejskich takich jak: European Network of Excellence: Spatial Simulation for Social Sciences (S4) Network of European Communications and Transport Activities Research (NECTAR) European Regional Airports and Stakeholders Network (ERAN) jest członkiem narodowych i międzynarodowych projektów rozwojowych.

strona internetowa Stasa: http://www.stasa.de


pro-PlanTool
„Od narzędziowca dla narzędziowca“


Firma pro-PlanTool została utworzona w 2002 roku przez Wolframa Oldörp. Jako wyuczony ślusarz narzędziowy i inżynier budowy maszyn z ponad 20 letnim doświadczeniem oraz zarządzający narzędziownią zna doskonale wszystkie problemy i wyzwania w branży narzędziowej.

Metody dobrego zarządzania narzędziownią są bazą szczególnego modelu procesowego zawartego w PlanTool. PlanTool został po raz pierwszy zainstalowany w 2002 roku. Grono klientów obejmuje zakłady narzędziowe z Niemiec, Polski, Słowacji, Chin. Klientami firmy są zakłady narzędziowe zatrudniające od 7 do 400 osób. System funkcjonuje jako niezależny system pozwalający na kompletne zarządzanie zakładem lub pozwala na integracje do nadrzędnych systemów: SAP, ABAS, Infor

Strona internetowa pro-Plan Tool: http://www.pro-plantool.de/
Firma LAWITEX wyspecjalizowała się w sprzedaży urządzeń do napwania laserowego ALPHA LASER oraz drutów i akcesorii do napawania laserowego. Wieloletnie doświadczenie pozwala na pomoc klientom przy doborze odpowiedzniego rodzaju materiały spawalniczego oraz technologii napawania

Strona internetowa LAWITEX: http://www.lawitex.de/index.htm 


 
Linked In youtube